Mida me teeme?

Käsitööjäätise valmistamine ja müük Saaremaal.

Käsitööjäätise valmistamiseks saame kvaliteetse puhta tooraine kohalikelt farmeritelt ning väiketootjatelt ja valmistame jäätist siinsamas Saksa Talupoes.

Väärtus omaette – puhtast kohalikust piimast, hooajalistest marjadest ja õnnelike kanade munadest valmistatud jäätis koos krõbedate rukki-tatravahvlitega.
Nii kena, et soovid kindlasti ühte veel!

Suvi ja jäätis käivad käsikäes. Oleme valmistanud jäätist 2017. aastat , mil meie jäätisemeister õppis Itaalias Bologna jäätiseülikoolis. (https://www.gelatouniversity.com).

Saadud jäätisetarkusi järgides peame alati kinni Itaalia jäätisevalmistamise tähtsamatest põhireeglitest:

  • Reegel I- tooraine olgu värske, naturaalne ja pärinema võimalikult lähipiirkonnast. Saame oma tooraine kohalikelt Saaremaa tootjatelt, kõikidelt, kelle toodetel uhke sinine piirkonnamärgis ja kvaliteeditunnus ” Tehtud Saaremaal”
  • Reegel II- valmista jäätist kire ja armastusega. Anname alati endast parima, et pakkuda maitseid, mis muudavad meie klientide meele rõõmsaks ja toovad naeratuse suule!
  • Reegel III – kohvikujäätis olgu alati värske! Valmistame jäätist igapäevaselt ja väikestes kogustes. Meie kohvikus saad värsket jäätist nautida või kaaluga termokarbis kaasa osta.

Lisaks jäätisele on meie kireks ka teiste maiustuste valmistamine. Pakume omadele ja kaugemalt tulijale kõikse parimat mida aed, mets ja kohalik tootja meile hommikul vaaritamiseks annab.

Igal kevadel avab oma uksed Talupoe suvekohvik, mis on justkui kena segasumma suvila keset väikest küla. Meie suvekohviku päikeseterass mahutab istuma 30- 40 inimest. Kodusele kohale kohaselt on meil aed ja loomad!

Meie väike pood ei ole samuti linnapoe moodi. Müüme niipalju kui võimalik kohaliku tootja kaupa
Näpuotsaga ka mandri- ja väljamaa tooteid, ilma milleta külaelanik igapäevaselt hakkama ei saa !

Korraldame Talupoes ka töötubasid ja pakume võimalusi tähistada laste sünnipäevi, täiskasvanutele üritusi jm. “Käed külge” töötuba on alati äge ühistegevus, mis pakub palju nalja ja avastamisrõõmu nii suurtele kui väikestele jäätisesõpradele.

Sõbrustame ka naabertalu jäätiselehmadega ning meie töötubadest osavõtjatel on võimalus nendele vahvatele nudipäistele ja liivakarva Eesti maakarja tõugu piimaveistele pai teha. Kas teadsid, et tegemist on aborigeense veisetõuga Eestis, kelle piim on oma koostiselt parim juustu ja jäätise valmistamiseks. Juustulugu ja talutegemisi saad teada Uustla Ökotalu taluperelt – lisaks saad hea õnne korral talust osta värsket praejuustu!

https://www.facebook.com/SaareMaakari/